Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 08 Марта 2021    20:43:50
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Февраль » 8 » 17:30:34

Альтернативні форми навчання: в мерії розповіли, як будуть вчитися школярі без довідок про вакцинацію

08 Февраля 2019, 17:30:34 1467 Коментарі 3 Читать на русском

Альтернативні форми навчання: в мерії розповіли, як будуть вчитися школярі без довідок про вакцинацію
1 лютого, у зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності жителів Житомира на кір, було прийнято рішення, що діти зможуть відвідувати навчальні заклади лише за наявності довідки про вакцинацію. 

За інформацією міської ради, довідки вимагатимуться лише від тих, хто не має записів про вакцинацію або має протипокази.

Про те, як буде організовано навчання учнів, батьки яких не нададуть до освітніх закладів довідки про вакцинацію дітей чи щодо протипоказання до вакцинації під час брифінгу представники департаменту освіти міської ради.
 

«Департаментом освіти розроблено рекомендації щодо трьох альтернативних форм навчання: індивідуальна форма навчання,  екстернат і дистанційна форма навчання. Практика індивідуальної форми навчання і екстернату давно використовується житомирськими освітніми закладами. Дистанційну форму навчання впроваджуватимемо вперше, але, сподіваємося, що спільно з батьками і педагогами  буде створено умови і для такої форми навчання», - розповіла заступник директора департаменту освіти міської ради Раїса Кошевич.


Посадовець відзначає, що спільним індивідуальної, дистанційної форм навчання та екстернату є те, що учень не відвідує заклад освіти. При індивідуальному навчанні учень має обов’язково заключення лікарсько-консультативної комісії і працює з вчителем вдома індивідуально. 

Екстернат, у свою чергу передбачає самостійне опанування навчального матеріалу учнем, отримання екстерном консультацій вчителів, а в кінці року проходить атестацію за рік. За дистанційної форми навчання учень спілкується з вчителем наприклад через веб-портал закладу, скайп-зв'язок, отримуючи домашні завдання електронною поштою.

«Спільним і позитивним для таких видів навчання є індивідуальна робота з вчителем, максимальна увага педагога до учня та можливість для школяра отримати підчас навчання якомога більше інформації та відповідей на свої запитання. Незалежно від того, що це альтернативні форми навчання, вони є абсолютно повноцінними, а також дають можливість отримати свідоцтво з відзнакою та золоту чи срібну медаль. Водночас не зовсім позитивним у такій освіті є те, що діти є ізольованими від спілкування з своїми однолітками», - зауважила Раїса Кошевич.

Як повідомляв «Журнал Житомира», у 2018 році в Житомирі було зафіксовано 129 випадків захворювання на кір, тоді як лише за січень 2019 року в місті вже більше 100 пацієнтів з таким захворюванням.

Тегі: кір, навчання, Житомир, щеплення
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Новости партнеров

Коменатрів: 3
gruznyla
1 gp робинзон бах (gruznyla)   • 19:44:13, 08 Февраля 2019 [Материал]

Все правильно! Однако довідки всеодно будуть купувати!
Юрко
2 gp (Юрко)   • 14:56:02, 09 Февраля 2019 [Материал]

Бо довідка завжди породжує підкуп. без довідок повинні обійтись
Юрко
3 gp (Юрко)   • 12:36:56, 10 Февраля 2019 [Материал]

А на рускій версії вата знову закликає не робити щеплень)
avatar

Інші новини Житомир: