Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 19 Лютого 2019    02:48:21
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Лютий » 4 » 16:18:37

14 лютого відбудеться суд у справі Дарниці Макарчук

04 Лютого 2019, 16:18:37 366 Коментарі 1
14 лютого відбудеться суд у справі Дарниці Макарчук

14 лютого 2019 року о 10-00 годині у Апеляційному суді Житомирської області, головуюча суддя Талько Оксана Борисівна та суддя Григорусь Наталя Йосипівна будуть розглядати справу щодо повернення малолітньої Даринки з рідної родини Макарчуків у дитячий будинок сімейного типу Коберник та Круглової.

Вихователь дитячого будинку сімейного типу Коберник подала до суду позов щоб відсудити малолітню Даринку Макарчук у рідних батьків та забрати дитину у будинок сімейного типу.

Родина Макарчук є багатодітною. Батько, мати, бабуся та  четверо дітей проживають у селі Листвин Овруцького району.

Малолітня Даринка Макарчук перебувала у будинку сімейного типу Коберник та Круглова з дворічного віку. При народженні лікарі пошкодили дитину. Служба з піклування дітей зобов’язалась повернути здоров’я дівчинці за умови, що батьки тимчасово віддадуть дитину у новостворений будинок сімейного типу. Родина Макарчук погодилась на це. Але батьки через суд забрали Даринку тому, що у будинку сімейного типу Коберник та Круглова грубо порушувались права дітей, навіть вихователі залишили дітей у небезпеці – одних на ніч без догляду дорослих.

Запрошуємо небайдужих людей захистити сімейні цінності, а саме родину Макарчуків від свавілля чиновників, та прийти до суду та підтримати родину Макарчуків та маленьку Даринку.


Громадський діяч                                                     Олександр Коцюбко

Журналіст                                                                  Віктор Котенко

Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 10:08:55, 05 Лютого 2019
0

Дарниця Макарчук? Ви хоч заголовки  читаєте?
avatar

Новини Житомира: