Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 06 Грудня 2019    15:37:15
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Січень » 31 » 10:04:11

Щоб відновити подачу гарячої води, італійці побудують в Житомирі електростанцію

31 Січня 2019, 10:04:11 783 Коментарі 0 Читать на русском языке
Щоб відновити подачу гарячої води, італійці побудують в Житомирі електростанцію
У Житомирі планують побудувати екологічну електростанцію, яка забезпечить подачу гарячої води в квартири житомирян за рахунок побічного тепла. Про це у Facebook повідомляє комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго".
 

"КП "Житомиртеплокомуненерго" провело нараду з підрядником робіт по будівництву станції італійською компанією "Юнікомфорт". Одне з поставлених завдань – зробити роботу обладнання ще безпечнішим для довкілля. Інше завдання - електростанція має працювати цілий рік на подачу гарячої води в квартири житомирян за рахунок побічного тепла. Це потребує високої модуляції установки", - йдеться у дописі.


Зазначається, що проект житомирської електростанції відповідає зразку аналогічної, що нині працює у Венеції. 

"На фото станція в роботі. Можна подивитись на труби та побачити, що викиди неозброєним оком не помітні. Технологія сучасна та екологічна, але після підписання Україною Паризької угоди (на заміну Кіотського протоколу) вимоги до викидів у атмосферу стали жорсткішими", - інформує КП.

"Житомиртеплокомуненерго" планує знизити викиди в атмосферу від майбутньої електростанції, тож італійські підрядники мають запропонувати нове бачення технічного рішення, яке відповідатиме потребам міста.

Як повідомляв "Журнал Житомира", в 2021 році в Житомирі мають намір відновити централізовану подачу гарячої води.Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: