Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 19 Лютого 2019    03:22:03
Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2019 » Січень » 30 » 12:06:51

Незаконна вирубка лісу в Житомирській області: на пилорамі вилучили понад 200 соснових колод

30 Січня 2019, 12:06:51 216 Коментарі 0 Читать на русском языке
Незаконна вирубка лісу в Житомирській області: на пилорамі вилучили понад 200 соснових колод
У Баранівському районі на приватній пилорамі вилучили понад дві сотні колод сосни, які були незаконно зрублені на Житомирщині.

Як повідомляє "Журналу Житомира" прокуратура, у Житомирській області розслідується кримінальне провадження за фактом незаконної порубки дерев службовими особами лісогосподарських підприємств Баранівського та Романівського районів.

У ході досудового розслідування встановлено факт незаконного вивозу гужовим транспортом деревини породи сосна з лісової ділянки лісогосподарського підприємства Романівського району до приватної пилорами, розташованої у домогосподарстві жителя смт Мар’янівка Баранівського району.

"З метою встановлення незаконно вирубаного лісу та його зберігання, 23.01.2019 працівниками поліції проведено обшук на території зазначеної пилорами, під час якого виявлено та вилучено 234 незаконно здобуті колоди дерев породи сосна", - інформує прокуратура Житомирської області.

Ухвалою слідчого судді Баранівського районного суду на вилучену незаконно здобуту лісопродукцію накладено арешт, встановлюється сума завданих державі збитків. Слідчий відділ Баранівського відділення поліції проводить досудове розслідування.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: