Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 18 Января 2021    08:45:09
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Январь » 11 » 15:43:37

Тепле приміщення і чай з пряниками: як працюють пункти обігріву в Житомирі. ФОТО

11 Января 2019, 15:43:37 972 Коментарі 0 Читать на русском

Тепле приміщення і чай з пряниками: як працюють пункти обігріву в Житомирі. ФОТО
Цього року у місті Житомирі налічується 8 пунктів обігріву. Розташовані вони у приміщеннях ВЖРЕПів та управляючих компаній. Про те, як працюють такі пункти і що в них можна зробити повідомляє Житомир інфо.

У ВЖРЕПу №5 за адресою майдан Короленка, 4 розповідають, що мають спеціальний куток, де будь-яка людина може залишитися на деякий час та зігрітися, однак зауважують, що за період роботи пункту обігріву таких охочих виявилося небагато.
 

«На даний період, коли холодна погода, люди можуть прийти. Є чай, кава, цукор, купуємо пряники і хто приходить, ми пригощаємо. Вивіска у нас також є і тут так само є. Якщо люди приходять, знають, у який період ми приймаємо, то ми можемо обігріти. Ну прийшло взагалі два чоловіки, не більше. Тому що не всі знають ще, тут район такий, що ще поруч в кафе можна зайти чай попити, тому мало. В робочий день працюємо з 8 до 17, а в суботу з 8 до 12», - говорить інженер КП «ВЖРЕП» №5 Тамара Побережна.


У пункті обігріву за адресою проспект Миру, 2, яким опікується приватна компанія «ДомКом Житомир» розповідають, що людям, які звертаються, пропонують зігрітися у актовій залі.
 

«Коли пересічні громадяни звертаються, то ми можемо запропонувати випити гарячого чаю, щоб хоча б трішки зігрітись. Зараз з настанням морозів люди дійсно протягом дня звертаються. За період роботи пункту звернулося ну може чоловік 40-50», - зазначає директор ТОВ «ДомКом Житомир» Валентина Бойко.


Однак керуюча компанією додає, що зазвичай актова зала зачинена, а відкривають її тільки, якщо приходять люди.

«Відкриваємо тільки за потребою, бо, на жаль, наші люди не вміють себе поводити, скажемо, у відкритих місцях», - додає Валентина Бойко.

У пунктах обігріву обіцяють, що вони функціонуватимуть до закінчення зимового періоду та морозів.


Тегі: мороз, Житомир, пункт обігріву
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: