Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Неділя, 20 Січня 2019    09:26:10
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Січень » 9 » 14:46:59

  Від 7 грн за поїздку: в Житомирі збираються підняти вартість проїзду в маршрутках

  09 Січня 2019, 14:46:59 2445 Коментарі 1 Читать на русском языке
  Від 7 грн за поїздку: в Житомирі збираються підняти вартість проїзду в маршрутках
  Житомирські перевізники знову хочуть підняти вартість проїзду у громадському транспорті від 7 до 12 гривень. Питання обговорили на робочій нараді у міській раді.

  У коментарі Житомир.Life заступник міського голови Дмитро Ткачук повідомив: поки що вимоги знаходяться на стадії обговорень, перевізники подали розрахунки на розгляд економічного департаменту та чекають на рішення.

  «За їхніми розрахунками розмах завжди високий, хочуть підвищити вартість у залежності від рухомого складу, який обслуговується конкретним перевізником. Питання досить дискусійне, у кожної сторони є своя доля правди. Зрозуміло, що все дорожчає, але разом з тим, є якісь базові вимоги, які хотілося б бачити реалізованими в транспорті міста, проте сьогодні вони їм не відповідають», - розповів Дмитро Ткачук.

  Ще одним каменем спотикання залишається перевезення пільгових категорій громадян, адже власники житомирських маршруток або не хочуть безкоштовно возити пільговиків, або бажають, щоб цю послугу їм компенсували із міського бюджету.

  Нагадаємо, з грудня 2017 року вартість проїзду в міських маршрутках Житомира становить 5 гривень.
  Коментарів: 1
  Hoakina
  1 Hoakina (Hoakina)   • 14:51:39, 09 Січня 2019
  +1

  космопорт в парку Шодуара вже побудували? ідіоти. Навіть коментувати це не хочеться, бо я в інеті не матюкаюсь. Ходжу пішки і буду ходити. Це корисно
  avatar

  Новини Житомира: