Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Неділя, 20 Січня 2019    09:37:45
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2018 » Грудень » 28 » 18:02:21

  Житомирська поліція працюватиме в посиленому режимі на Новий Рік та Різдво

  28 Грудня 2018, 18:02:21 117 Коментарі 0 фото: Андрій Морозов Читать на русском языке
  Житомирська поліція працюватиме в посиленому режимі на Новий Рік та Різдво
  Поліція Житомирщини працюватиме у посиленому варіанті несення служби на Новорічні та Різдвяні свята. Як стало відомо "Журналу Житомира", безпосередньо у ніч з 31 грудня 2018 на 1 січня 2019 років на охорону публічного порядку заступлять близько 650 поліцейських і бійців Національної гвардії.

  "На території області тривають масові заходи, пов’язані із зустріччю Нового року та Різдва. У цей період працівники підрозділів поліції Житомирщини працюють у посиленому варіанті несення служби. Особливу увагу правоохоронці приділяють посиленню правопорядку у місцях масового перебування людей: на святкових ярмарках та поблизу головних ялинок населених пунктів, біля культових та релігійних споруд тощо", - пояснюють у ГУ Нацполіції Житомирщини.

  Масові заходи заплановані майже у всіх районних центрах області, зокрема відбудуться святкові концерти та вуличні вистави. Очікується участь у них понад 8 тисяч громадян. Правоохоронці працюватимуть безпосередньо у місцях проведення заходів.

  Діяльність підрозділів поліції для забезпечення дотримання безпеки та правопорядку на вулицях населених пунктів області координує ситуаційний центр ГУНП.
  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: