Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 01 Декабря 2020    04:16:27
Житомир » Новини » Політика » 2018 » Декабрь » 28 » 12:44:39 оновлено: 12:51:39

Команда Тимошенко здатна створити умови для українського економічного дива - Іван Крулько

28 Декабря 2018, 12:51:39 952 Коментарі 1 Читать на русском

Команда Тимошенко здатна створити умови для українського економічного дива - Іван Крулько
Нова влада на чолі з Юлією Тимошенко відновить довіру західних партнерів і створить умови для українського економічного дива. Таке переконання висловив заступник Голови партії "Батьківщина" Іван Крулько під час політичного ток-шок "Український формат" на телеканалі NewsOne.

На його думку, зміна влади — єдиний шанс для економічного стрибка України, адже за нинішньої влади країна котиться у прірву. У нас процвітає корупція, а влада оббирає український народ, заробляючи на війні та вигадуючи різні газові та енергетичні схеми.

"Західні партнери не списують нам борги, а іноземні інвестори не вкладають гроші в Україну, бо не вірять нинішній владі. Це ще одна причина, чому нам треба міняти владу", — додав Крулько.

Політик переконаний: перше, що нам треба зробити — відновити довіру наших західних партнерів. Також треба домовлятися з ними щодо зовнішнього боргу, адже умови угоди про реструктуризацію боргу, яку підписала екс-міністр фінансів Наталія Яресько, запрограмували країну на неуспіх. За угодою, при зростанні ВВП понад 3% нам треба віддавати 15% від заробленого, а понад 4% — 40%, нагадав він.

"Нам треба зростати на 9-12% на рік, а не 3% і переходити до інноваційної моделі економіки, як це пропонує Тимошенко", — резюмував заступник голови партії "Батьківщина".

Тегі: Тимошенко, політика
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 01:25:03, 29 Декабря 2018 [Материал]

То чого ж досі не створила?
avatar

Інші новини Житомир: