Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 19 Лютого 2019    02:46:31
Журнал » Новини Житомира » Політика » 2018 » Грудень » 21 » 13:09:16 оновлено: 13:21:36

Пролонгація мораторію на продаж сільськогосподарської землі стала перемогою

21 Грудня 2018, 13:21:36 154 Коментарі 2 Читать на русском языке
Пролонгація мораторію на продаж сільськогосподарської землі стала перемогою
Пролонгація мораторію на продаж сільськогосподарської землі стала перемогою патріотів і показала, хто дійсно дбає про національні інтереси України, а хто — про власне збагачення. Про це Юлія Тимошенко розповіла журналістам у кулуарах парламенту після ухвалення законопроекту 9355-5, який одностайно підтримала фракція "Батьківщини", передає Обозреватель.

Як зазначила лідер партії, непродовження мораторію до президентських виборів позбавило б Україну безцінного скарбу — української землі.

"Сьогодні в нашому залі був момент істини: хто за Україну, а хто готовий розпродати її з молотка. Сьогодні для парламенту, по суті, був тест: скільки в залі є людей, які не готові ні за які гроші, ні за які ультиматуми здати сільськогосподарську землю", — заявила голова партії.

Тимошенко звернула увагу на те, що президентська фракція фактично зривала голосування, а в підсумку продовження мораторію підтримала лише третина депутатів БПП.

Після президентських виборів, запевнила Тимошенко, нова команда повністю змінить стратегію поводження з сільськогосподарською землею.

"Ми зможемо побудувати сімейні ферми, створимо всю систему сприяння розвитку малих і середніх сільгосппідприємств, побудуємо переробку аграрної продукції, дамо можливість фермерам з часом придбати цю землю не на аукціонах, а завдяки довгостроковим пільговим кредитам під 3-5% річних. Ми зробимо все для того, щоб був введений єдиний податок на гектар землі", — сказала лідер "Батьківщини".

Тимошенко нагадала, що дві такі потужні країни, як Канада та Ізраїль, майже всю сільськогосподарську землю мають у державній або в комунальній власності.

"Це потужні країни, які мають землю, але не дають з нею поводитися як заманеться. І Україна буде такою", — підсумувала вона.
Коментарів: 2
Юрко
1 gp (Юрко)   • 13:33:32, 21 Грудня 2018
+1

все, що є злом для народу, перемога)) Цікаво, чому знову втікала із зали, коли голосували за московську церкву?
Hoakina
2 Hoakina (Hoakina)   • 14:55:28, 21 Грудня 2018
+1

На 1. бо московські куратори наказали
avatar

Новини Житомира: