Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 23 Січня 2020    07:47:02
Журнал » Новини Житомира » Технології » 2018 » Грудень » 18 » 15:02:01

Врожай лохини на Житомирщині планують збирати за допомогою роботів

18 Грудня 2018, 15:02:01 580 Коментарі 0 Читать на русском языке
Врожай лохини на Житомирщині планують збирати за допомогою роботів
Житомирське господарство планує збирати лохину за допомогою автоматизованої техніки вже у 2019 році. Компанія оголосила конкурс на розробку роботів, які зможуть працювати на її полях. Про це повідомляє ШоТам, з посиланням на EastFruit.

Ягідне господарство “Нікдарія” (торгова марка “iBerry”), яке має близько 100 га землі в Радомишльському районі, хоче створити самохідну платформу для перевезення вантажів по полю і готове надати грант на три кращих проекти, які їм запропонують.

Тестові версії господарство планує випробувати на своїх ділянках влітку 2019 року. Найкращу розробку компанія готова профінансувати для серійного виробництва.

Основна культура, яку вирощує “Нікдарія”, – це лохина.

Довідка: ТОВ “Нікдарія” (ТМ iBerry) є одним із найбільш технологічно інноваційних ягідних господарств в Україні. Від початку створення в господарстві поставили за мету впровадити сучасні технологічні розробки для здійснення ефективного управління та контролю за діяльністю підприємства на відстані – за допомогою сучасних гаджетів. Ягідне господарство вже використовує дрони, GPS-трекери, централізовану автоматизовану систему управління і контролю.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: