Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 26 Января 2021    21:11:57
Житомир » Новини » Культура » 2018 » Декабрь » 14 » 16:35:14

Для дітей і туристів: у Житомирі представили настільну туристичну гру «Мандрівка Житомирщиною». ФОТО

14 Декабря 2018, 16:35:14 910 Коментарі 0 Читать на русском

Для дітей і туристів: у Житомирі представили настільну туристичну гру «Мандрівка Житомирщиною». ФОТО
У Житомирі 14 грудня для дітей презентували першу пізнавальну туристичну гру «Мандрівка Житомирщиною». Познайомили з грою, розповіли про ідею її створення та плани на майбутнє голова ГО «Житомир, зроби голосніше!» Людмила Зубко та в.о. директора Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василій Кравчук.

Як повідомили «Журналу Житомира» в Житомирській облдержадміністрації, гра «Мандрівка Житомирщиною» випущена в тиражі 1000 примірників. Сума фінансової підтримки від ОДА – 100 000 грн.
 

«Всі наші проекти мають певну послідовність, а головне спільну мету – популяризацію нашої області. Ми маємо і славетну історію, і позитивні досягнення сьогодні. І тому ця гра не лише для гарного проведення часу, але й для того, щоб ми були освіченими в історії розвитку нашого краю, знали та пишалися нашими видатними земляками», - наголосила Людмила Зубко.


Гра складається з мапи області, де зображено туристичні об'єкти, фішок у кольорах гербу Житомирщини, кубика, трьох наборів карток, кишенькового довідника про Житомирщину та тубусу для зберігання інших деталей. Автори проекту зауважили, що матеріали гри є гіпоалергенними, а всі деталі будуть довго слугувати користувачам.

«Сьогодні ми передаємо 10 примірників гри в «Арсенал ідей», а вже незабаром всі інші будуть розподілені у навчально-виховні заклади та бібліотеки. В планах – вдосконалення гри та постійний випуск для продажу в туристичних точках області», - розповів Василій Кравчук.


Тегі: гра, житомирщина, туризм, діти
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: