Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 14 Грудня 2019    17:51:56
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2018 » Грудень » 14 » 13:57:11

У громадському транспорті розмістять інформацію про діячів, на честь яких перейменували вулиці Житомира. ФОТО

14 Грудня 2018, 13:57:11 538 Коментарі 1 Читать на русском языке
У громадському транспорті розмістять інформацію про діячів, на честь яких перейменували вулиці Житомира. ФОТО
14 грудня в прес-центрі Житомирської міської ради відбулася презентація проекту «Перейменовані вулиці Житомира», який покликаний розповісти житомирянам про діячів, на честь яких названі вулиці міста.
 

«У місті Житомирі реалізується сучасний просвітницький проект «Перейменовані вулиці Житомира». Дійсно, житомирські вулиці перейменовано, але, на жаль, багато мешканців Житомира не знають історії України, не знають, хто були ті діячі, іменами яких названо наші вулиці, - розповіла заступник міського голови Вікторія Краснопір. - Звичайно, що українська історія містить ряд імен людей, про яких ми всі зобов’язані знати. Дуже рада, що ініціатором такої просвітницької програми стала наша молодь, а саме - житомирські пластуни і Молодіжний пластовий центр міста Житомира».


Також посадовець висловила сподівання, що проект стане корисним для житомирян і сприятиме підвищенню обізнаності населення із сторінками історії Української держави.
 

«Назви вулиць в Житомирі було змінено, проте багато містян досі не знає, на честь кого їх перейменували. Проект покликаний вирішити це питання та надати житомирянам доступну інформацію про визначних українських історичних діячів», - зазначив автор проекту студент історичного факультету ЖДУ ім. Івана Франка, пластун-розвідувач Олександр Шевчук.


У рамках проекту вже розроблено листівки про 22 діячів різних періодів історії України: Івана Мазепу, отаманів Соколовських, Євгена Коновальця, Андрея Шептицького, Якова Зайка та інших. Інформацію про цих діячів розмістять у громадському транспорті Житомира.

















Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 15:01:46, 15 Грудня 2018
0

Тільки не Сенник, а Сеник
avatar

Новини Житомира: