Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 11 Грудня 2018    20:52:19
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2018 » Грудень » 6 » 16:44:22

  Проект «Поліна»: поліція створить у Житомирі мобільні групи для боротьби з домашнім насильством

  06 Грудня 2018, 16:44:22 186 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Проект «Поліна»: поліція створить у Житомирі мобільні групи для боротьби з домашнім насильством
  У Житомирі з початку 2019 почнуть працювати дві мобільні групи поліцейських із запобігання домашньому насильству. Групи працюватимуть у рамках запровадження запровадження проекту «ПОЛІНА» (ПОЛІція проти НАсильства).

  Про це «Журналу Житомира» повідомили в ГУ Нацполіції Житомирської області.

  Про практичне впровадження проекту «ПОЛІНА» учасникам тематичної зустрічі, що відбулася 6 грудня в Житомирі, розповів помічник Голови Національної поліції України Андрій Ткачов.
   

  «Проект упроваджується у всіх регіонах України. У тому числі і на Житомирщині. На початку 2019 року спеціальні мобільні групи запрацюють в усіх обласних центрах, зокрема дві – у м. Житомирі, - повідомив помічник Голови Національної поліції України Андрій Ткачов. – Вони отримуватимуть відповідні повідомлення від операторів «102» та будуть виїздити на місця подій у разі вчинення домашнього насильства. У подальшому проект поширюватиметься на всі населені пункти, у тому числі селища та села, однак у дещо іншій формі, зокрема, завдяки упровадженню ще одного проекту Національної поліції – «Поліцейський офіцер громади».


  Уже зараз працівники поліції, які будуть працювати за вказаним напрямом, пройшли відбір та відповідне навчання. 

  Крім того, спеціальні тренінги пройшли працівники окремих підрозділів поліції – оператори спецлінії «102», які мають правильно ідентифікувати випадки домашнього насильства, і дільничні офіцери поліції та інспектори ювенальної превенції, які найчастіше стикаються з цим явищем.
  Коментарів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: