Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 11 Грудня 2018    20:08:33
  Журнал » Новини Житомира » Культура » 2018 » Грудень » 6 » 08:57:05

  У Житомирі відзначили 60-річний ювілей з дня заснування ансамблю «Льонок». ФОТО

  06 Грудня 2018, 08:57:05 114 Коментарі 0 фото: ОДА Читать на русском языке
  У Житомирі відзначили 60-річний ювілей з дня заснування ансамблю «Льонок». ФОТО
  У Житомирі святковим концертом відзначили 60-річчя від дня заснування Поліського ансамблю пісні і танцю «Льонок» імені Івана Сльоти. Захід пройшов у Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера.

  Про це «Журналу Житомира» повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.
   

  «Десятки років ви зберігаєте свій унікальний стиль та манеру, вас знають і впізнають не тільки на Житомирщині, а й в Україні та за межами держави! Сьогодні ми пишаємося вашими успіхами. Приємно, що учасники колективу знайшли своє музичне покликання в ансамблі, який названо на честь відомого житомирянина Івана Сльоти. Саме його музика так часто звучить у ваших піснях. У цей день бажаю кожному із вас міцного здоров’я, професійних успіхів, натхнення та щирих емоцій. Хай все у вас буде гармонійно, мелодійно та лише із мажорними акордами», – привітала колектив начальник управління культури та туризму Житомиркої ОДА Тетяна Парфентієва.


  Після привітань учасникам колективу вручили грамоти та подяки грамоти від керівництва області.

  У свою чергу ансамбль подарував глядачам та присутнім у залі гостям найкращі вокально-хореографічні композиції та пісні Полісся.
   

  Довідково

  Житомирський хор (нині –Поліський ансамбль пісні і танцю) «Льонок» був започаткований майстром хорового співу Анатолієм Авдієвським у 1958 році. Основу репертуару складають вокально-хореографічні композиції та пісні Полісся, музику до багатьох з яких написав Іван Сльота.

  Візитівкою колективу стала написана на початку 70-х пісня «А льон цвіте» (вірші Василя Юхимовича).

  «Льонок» – лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. З концертними виступами побував у Болгарії, Польщі, Словенії, Румунії, Франції, Росії, Білорусі, Казахстані, Вірменії, Азербайджані, Грузії та багатьох інших країнах.  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: