Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 11 Грудня 2018    20:10:31
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2018 » Грудень » 5 » 21:41:45 оновлено: 22:05:45

  Суд Києва наклав арешт на турбазу «Лісовий берег» в Житомирі

  05 Грудня 2018, 22:05:45 1213 Коментарі 1 Читать на русском языке
  Суд Києва наклав арешт на турбазу «Лісовий берег» в Житомирі
  Печерський районний суд Києва наклав арешт на туристичну базу "Лісовий берег" в Житомирі в рамках розслідування справи про присвоєння державних коштів чиновниками Житомирської обласної державної адміністрації і облради, виділених на реконструкцію медичного центру вертебрології і реабілітації.

  Про це йдеться в судових матеріалах, передають Українські Новини.

  Досудовим розслідуванням встановлено, що на засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності було надано згоду на виконання будівельних робіт, в тому числі на об'єкті "Реконструкція обласного медичного центру вертебрології і реабілітації за адресою: Житомир, вул. Чуднівське шосе, 1 із застосуванням енергозберігаючих технологій".

  2 серпня 2017 року ТОВ "Тетерів-Будпроект" перемогло в тендері і 21 серпня обладміністрація підписала з ним договір на реконструкцію центру вертебрології за 12 309 720 гривень.

  Об'єкт нерухомого майна туристична база "Лісовий берег" загальною площею 7874,7 кв. м, розташований за тією ж адресою, мав приватну форму власності і належав дочірньому підприємству "Житомиртурист".

  Надалі голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич розпорядився прийняти комплекс будівель, в тому числі і турбазу, в державну власність.

  Після цього на розрахунковий рахунок "Тетерів-Будпроект" обладміністрація перерахувала бюджетні кошти в сумі понад 1 млн гривень.
  У суді прокурор наголосив на необхідності арешту будівлі турбази забезпеченням збереження речових доказів у справі.
  Коментарів: 1
  rorehov
  1 gp Роман Орєхов (rorehov)   • 01:22:50, 07 Грудня 2018
  +1

  Що ж пане Гундич, пане Ширма та посіпаки! Все, як у пісні: "Как медленно сужалася петля...". Спочатку ви вкрали (в прямому сенсі) приватне майно, потім розтратили кошти платників податків (десь близька 60 млн.грн.), а тепер вибори на носі. Лишиться Порошенко - пересаджає "друзів", виженуть його з Банковій - вам однаково кірдик. Сушіть панове сухарі та пиляйте мушку! Клептократи, хай вас качка копне!!!!
  avatar

  Новини Житомира: