Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 11 Грудня 2018    20:10:53
  Журнал » Новини Житомира » Армія » 2018 » Грудень » 5 » 08:56:22

  Ударна міць десанту: українські бійці провели на Житомирщині танкові навчання. ФОТО

  05 Грудня 2018, 08:56:22 112 Коментарі 0 фото: ДШВ Читать на русском языке
  Ударна міць десанту: українські бійці провели на Житомирщині танкові навчання. ФОТО
  На військовому полігоні у Житомирській області відбулися практичні заняття з тактичної підготовки одного із танкових підрозділів Десантно-штурмових військ. Про це повідомляє прес-служба командування ДШВ Збройних Сил України.

  Зимового ранку морозне повітря полігону розривав гуркіт двигунів танків Т-80, прозваних серед танкістів «летючими». Адже дана бойова машина має вертолітний двигун та з легкістю долає різні складні ділянки місцевості.

  «Заняття проходили в кілька етапів, в ході яких танкісти-десантники відпрацювали ведення розвідки, подолання мінного поля, вихід на визначені рубежі, відбиття атаки противника з різних флангів, маневрування вогнем, дії під час оборони, наступу тощо», - наголосили в ДШВ.

  Присутній під час занять командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський надав високу оцінку військовослужбовцям танкових підрозділів та побажав їм подальших успіхів під час служби та виконання завдань за призначенням.

  За майстерністю своїх старших товаришів також спостерігали і молоді курсанти Навчального центру, які поповнять лави танкового підрозділу.

  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: