Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 26 Января 2021    19:50:45
Житомир » Новини » Суспільство » 2018 » Декабрь » 4 » 11:24:49

Українські учасники антарктичних експедицій зустрінуться з житомирськими школярами

04 Декабря 2018, 11:24:49 985 Коментарі 0 Читать на русском

Українські учасники антарктичних експедицій зустрінуться з житомирськими школярами
Українські учасники антарктичних експедицій відвідають 3 школи в місті Житомир. Візит відбудеться в рамках конкурсу «Запроси полярника до себе». Як повідомляє Міністерство освіти і науки, загалом діти надіслали на конкурс понад 200 листів, серед яких були малюнки, відео, фото тощо. 

«Зокрема, були світлини виготовлених школярами власноруч смаколиків, якими вони планують частувати гостей, відео, де першокласники дають свої варіанти відповідей на запитання: кому належить Антарктида? яка там погода? хто такі полярники і чим вони займаються? та інші», – зазначають у міністерстві.

Учасники антарктичних експедицій прочитали всі листи учнів та обрали переможців. Ними стали по 3 школи в 8 містах – Києві, Черкасах, Миколаєві, Білій Церкві, Житомирі, Одесі, Львові, Харкові.
 

«Коли ми з колегами читали листи, то приємно було відзначати, наскільки допитливими та наполегливими є наші діти. А ще приємніше було читати, що вони вважають полярників надзвичайними героями й хочуть, щоб вони відкрили секрети справжньої дружби та витримки у складних умовах. Хочу від усіх нас подякувати за кожен лист, кожне звернення, запитання. Всі вони для нас неймовірно важливі», – відзначив очільник Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.


Школи Житомира, до яких завітають учасники антарктичних експедицій:

  • Ліцей №25;
  • Житомирська міська гуманітарна гімназія №23;
  • Житомирська міська гімназія №3.  

Тегі: Житомир, експедиція, Школа, полярники, Антарктида
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: