Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Субота, 15 Грудня 2018    04:20:29
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2018 » Грудень » 3 » 13:16:17 оновлено: 13:48:17

  ПАБ «Дрожжи» - чудове місце для святкування дня народження, корпоративу, чи веселої вечірки

  03 Грудня 2018, 13:48:17 210 Коментарі 0 Читать на русском языке
  ПАБ «Дрожжи» - чудове місце для святкування дня народження, корпоративу, чи веселої вечірки
  Якщо ви плануєте відсвяткувати День Народження, корпоратив, чи просто вечірку, бажаєте щоб все було смачно, красиво та затишно – прямуйте в ПАБ «ДРОЖЖИ»! Цей заклад, з неповторною атмосферою, здатен приємно дивувати своїх постійних, та нових гостей.

  ПАБ «ДРОЖЖИ» мають два зали, зі своєю атмосферою та неповторністью, що ідеально підходять як для дорослої вечірки, так і для святкування дитячого Дня Народження, хрестин, чи просто відпочинку в колі сім’ї та друзів. Досить різноманітне та смачне меню, в якому вдало поєднані американська та європейська кухні, задовільнять смаки найвибагливіших гурманів.

  А ще – досить демократичні ціни на банкетний стіл, від 300 грн. з одного гостя, та ще й можливість влаштувати святкування з власними, улюбленими алкогольними напоями, хіба не чудово?

  Також, у ПАБ «ДРОЖЖИ» можна подивитися прямі трансляції футбольних матчів, потягуючи келих улюбленого пива в гарній компанії старих друзяк.

  Смачні страви, привітний та вправний персонал, що завжди зустрічає гостей із усмішкою, затишний інтер’єр – ПАБ «ДРОЖЖИ» - це місце, куди хочеться повертатися знов і знов.
  Новина Без коментарів

  Новини Житомира: