Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 24 Октября 2020    11:29:39
Житомир » Новини » Житомир » 2018 » Ноябрь » 29 » 09:59:51

На очистку русла річки Крошенка витратять 1,3 млн грн з бюджету Житомира

29 Ноября 2018, 09:59:51 1185 Коментарі 0 Читать на русском

На очистку русла річки Крошенка витратять 1,3 млн грн з бюджету Житомира
На східній околиці Житомирі прочищають русло річки Крошенка. На заходи по відновленню і підтриманню стану річки з бюджета міста мають витратити 1,3 млн грн.

Як повідомляє Житомир інфо, управління комунального господарства Житомирської міської ради провело закупівлю послуг, а саме «виконання заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Крошенка у Житомирі». 28 листопада замовник уклав договір з виконавцем – ТОВ «Джерельна вода» на суму 1 млн 314 тис. 568,8 грн.

За словами начальника управління комунального господарства Олександра Марцуна, мова йде про прочищення русла річки Крошенка біля гаражного кооперативу «Восход».
 

«В районі гаражного кооперативу «Восход» потрібно прочистити русло річки Крошенка, бо через замулення і неналежний стан вода постійно підтоплює приватні садиби. Тому від кооперативу «Восход» і до вулиці Саєнка маємо здійснити прочистку русла. Фактично, наше комунальне підприємство разом з підрядчиком уже проводить цю роботу і плануємо до кінця року завершити», - розповів Олександр Марцун.


За даними ресурсу YouСontrol, ТОВ «Джерельна вода» зареєстроване в Житомирі 10 жовтня 2018 року. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Керівник – Віктор Галущинський, який разом з Миколою Колесником є засновниками товариства. Статутний капітал фірми – 1000 грн.

Тегі: річка, БЮДЖЕТ, Житомир, очистка
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: