Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 26 Января 2021    19:12:40
Житомир » Новини » Спорт » 2018 » Ноябрь » 28 » 08:57:31

Шестикласниця з Житомирщини встановили світовий рекорд зі станової тяги. ФОТО

28 Ноября 2018, 08:57:31 1116 Коментарі 0 Читать на русском

Шестикласниця з Житомирщини встановили світовий рекорд зі станової тяги. ФОТО
Учениця шостого класу із міста Малина Житомирської області Тетяна Коростель встановила світовий рекорд зі станової тяги на чемпіонаті з пауерліфтингу, що пройшов у Києві 23-25 листопада. Про це повідомляє прес-служба Малинської міської ради.

«Тетяна Коростель, шестикласниця школи-ліцею №1, вперше виступила на змаганнях такого рівня, показавши сумарний результат 115 кг. Дівчинка, яка важить усього 30 кг, не лише зайняла перше місце та отримала золоту медаль, а й встановила світовий рекорд зі станової тяги у своїй ваговій категорії, подолавши штангу вагою 70 кг», – сказано в повідомленні.

Загалом у чемпіонаті з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги серед жінок та чоловіків взяли участь понад 350 спортсменів, серед яких представники Монголії, Латвії, Фінляндії, США, Індії, Туреччини, Грузії, Ізраїлю та інших країн.

Станова тяга – це вправа, яка виконується зі штангою, а також з гантеллю чи гирею, тримаючи їх поміж ніг обома руками. При виконанні станової тяги працюють майже 3/4 всієї м'язової маси.
Тегі: спорт, станова тяга, рекорд світу
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: