Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 11 Грудня 2018    20:09:26
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2018 » Листопад » 27 » 08:56:58

  Модернізація системи опалення: міськрада розповіла, скільки замінили та відремонтували тепломереж

  27 Листопада 2018, 08:56:58 99 Коментарі 0 фото: Житомирська міська рада Читать на русском языке
  Модернізація системи опалення: міськрада розповіла, скільки замінили та відремонтували тепломереж
  Цього року в Житомирі проведено масштабну реконструкцію системи централізованого теплопостачання. Всього було відремонтовано понад 140 км тепломереж.

  Як розповіли «Журналу Житомира» в мерії, модернізація системи теплопостачання дозволить зменшити споживання енергії у житлових та громадських будівлях, поліпшити енергоефективність теплопостачання Житомира, забезпечить сталу роботу теплопостачальної компанії через поліпшення енергоефективності та зниження витрат.
   

  «2018-й став роком модернізації однієї зі стратегічних галузей міста. КП «Житомиртеплокомуненерго» відремонтувало 146,6 км тепломереж, більше 7 км – повністю замінили. Це надзвичайно важливий проект, оскільки теплові комунікації у Житомирі були прокладені більше 30 років тому», – розповідає міський голова Сергій Сухомлин.


  З початку року найбільшу протяжність теплових мереж прокладено (замінено) у районі вулиць Маликова, Клосовського, Старовільської, проспекту Миру, провулку Червоному, Польському бульварі, провулку 1-му Винокурному.  

  Також було проведено повну заміну тепломагістралі (від вул. Жуйко, 12 до вулиці Шевченка), яка постачає тепло у третину районів міста - вулиць Велика Бердичівська, Довженка, Гагаріна, Шевченка, Хлібної, Небесної Сотні, Л. Толстого, частину площі Перемоги.

  За інформацією міської ради, у рамках реконструкції системи централізованого теплопостачання були встановлені індивідуальні теплові пункти у житлових будинках, відремонтовано 54 котелень (з 55) та 75 центральних теплових пунктів (з 76), замінено 2 котли, застаріле енергозатратне насосне обладнання, обладнання хімводопідготовки та встановлено вузли обліку енергоресурсів (теплової енергії, газу та води).

  «Ми продовжуємо переоснащувати котельні, встановлювати лічильники теплової енергії та ІТП у багатоквартирних будинках, щоб житомиряни сплачували тільки за фактично спожите тепло», зазначає міський голова.

  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: