Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 11 Грудня 2018    20:19:02
  Журнал » Новини Житомира » Культура » 2018 » Листопад » 16 » 16:10:22

  «Дизель Шоу» дасть концерт в Житомирі напередодні дня народження Марини Поплавської

  16 Листопада 2018, 16:10:22 1056 Коментарі 1 Читать на русском языке
  «Дизель Шоу» дасть концерт в Житомирі напередодні дня народження Марини Поплавської
  Напередодні Дня народження Марини Поплавської «Дизель Шоу» дасть спеціальний концерт в Житомирі. Концерт відбудеться в рамках туру містами України. Головним хештегом туру є #МаринаСнами.

  Про це повідомляється на офіційній сторінці шоу в соцмережі Facebook.

  «"Дизель Шоу" привезуть до рідного міста актриси особливий концерт. Гумористи вийдуть на сцену в такому складі: Єгор Крутоголов, Яна Глущенко, Євгеній Сморигін, Вікторія Булітко, Євгеній Гашенко, Олександр Бережок, Максим Неліпа, Євгеній Нікішин та Сергій Писаренко. Обіцяють приїхати з балетом «Ва-Банк». А також запросити «Дівчат з Житомира» та інших акторів, які грали з Мариною Францівною на одній сцені», - йдеться в повідомленні.

  Концерт складатиметься з кращих і нових номерів з весняної програми. Все, що в цей вечір актори покажуть на сцені, буде зіграно в честь Марини Францівни Поплавської.

  Як повідомляв «Журнал Житомира», в Київській області в результаті зіткнення автобуса з вантажівкою загинула актриса, зірка гумористичного проекту «Дизель шоу» Марина Поплавська. Марина Поплавська народилася 9 березня 1970 року в місті Новоград-Волинський Житомирської області. Після школи вступила до Житомирського державного університету. Після цього вона працювала вчителем мови і літератури. Грала в команді КВК «Дівчата з Житомира» і працювала на телебаченні. 22 жовтня тисячі житомирян прийшли попрощатися з Мариною Поплавською.

  Коментарів: 1
  Юрко
  1 gp (Юрко)   • 11:09:54, 18 Листопада 2018
  0

  Угу, це  вкрай необхідно для житомирців))
  avatar

  Новини Житомира: