Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 18 Января 2021    08:35:52
Житомир » Новини » Житомирська область » 2018 » Ноябрь » 14 » 08:58:34

Ірландці хочуть побудувати на півночі Житомирської області сонячну електростанцію

14 Ноября 2018, 08:58:34 1132 Коментарі 1 Читать на русском

Ірландці хочуть побудувати на півночі Житомирської області сонячну електростанцію
Ірландська компанія «Altostrata Energy LLC» має намір реалізувати інвестиційний проект з будівництва фотоелектричної станції в Лугинському районі Житомирської області. Для будівництва електростанції потужністю 62 МВт компанія планує залучити близько 60 млн євро.

13 листопада в Житомирі відбулась зустріч голови Житомирської ОДА Ігора Гундича з представниками «Altostrata Energy LLC». Про це  «Журналу Житомира» стало відомо від облдержадміністрації.
 

«Ми розглядали багато областей для реалізації такого проекту. Не дивлячись на те, що Житомирщина – це північ, що тут сонця на відсотків 40 менше, ніж на півдні, зупинилися тут, тому що нам сподобалося працювати з вами. У вересні 2019-го плануємо запустити вже перший парк сонячних станцій», – розповів генеральний директор «Altostrata Energy LLC» Торстен Меркель.


Інвестори звернулися до керівника області з проханням переглянути і знизити орендну ставку на земельну ділянку на період будівництва.
 

«Ми готові вам сприяти і можемо знизити орендну ставку до 1%, але така оренда буде до 31 грудня 2019 року, коли ви плануєте вводити будівництво в експлуатацію. Якщо у вас амбітні плани і ви фінансово готові це потягнути, з нашою підтримкою за рік це реально реалізувати», – зазначив Ігор Гундич.


Після вирішення усіх земельних питань з компанією буде підписаний договір про оренду землі.


Тегі: інвестор, електростанція, Житомирська область, сонячна енергія
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 11:40:40, 14 Ноября 2018 [Материал]

І хто там у нас? Знову зять Рижука Грамотенко?
avatar

Інші новини Житомир: