Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    09:59:19
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2018 » Листопад » 7 » 17:40:08

  В Житомирі пенсіонери провели мітинг з нагоди річниці Жовтневої революції. ФОТО

  07 Листопада 2018, 17:40:08 51 Коментарі 0 фото: Житомир інфо Читать на русском языке
  В Житомирі пенсіонери провели мітинг з нагоди річниці Жовтневої революції. ФОТО
  7 листопада понад сотня пенсіонерів із червоними прапорами зібрались на майдані Корольова в центрі Житомира, щоб попротестувати проти «тарифного геноциду». 

  Впродовж мітингу виступаючі скаржились на дії центральної та місцевої влади й обурювались підвищенням тарифів на газ та опалення, повідомляє Житомир інфо.

  Колишній депутат облради від КПУ, директор агротехнічного коледжу, якого представили як «першого секретаря обкома партії», Микола Тимошенко у своєму виступі висловив своє обурення щодо закриття великих промислових підприємств у місті.

  Майже після години промов, у яких виступаючі висловлювали своє обурення та недовіру нинішнім посадовцям Кабінету Міністрів, парламенту та президенту України, мітингарі зачитали резолюцію, у якій вони вимагають підвищити мінімальну зарплату до 7700 гривень, а мінімальну пенсію до 3723 гривень, зупинити підвищення цін на природній газ, тарифи та безкоштовно встановити лічильники обліку газу й тепла в кожній квартирі багатоповерхових будинків.

  Нагадаємо, в цей день 101 рік тому після залпу крейсера «Аврори» революційні солдати, робітники й матроси захопили Зимовий палац у Петрограді, скинувши Тимчасовий уряд. 7 листопада було офіційним державним святом за часів СРСР – День Великої Жовтневої Соціалістичної Революції. Скасовано після розпаду Радянського Союзу та здобуття Україною незалежності.   
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: