Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    10:00:19
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2018 » Листопад » 6 » 18:32:10

  Житомирян запрошують приєднатися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

  06 Листопада 2018, 18:32:10 49 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Житомирян запрошують приєднатися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
  Житомиряни та гості міста можуть долучитися до написання 18-го радіодиктанту єдності, який цьогоріч пройде під гаслом #пишеморазом. Радіодиктант звучатиме у День української писемності й мови, 9 листопада, на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо.

  За словами начальника управління культури та туризму ОДА Тетяни Парфентієвої житомиряни також зможуть долучитися до написання диктанту. Попередня локація – мала зала Житомирської ОДА. Початок заходу – об 11.00. Вступна частина триватиме півгодини. Сам радіодиктант почнеться об 11.30.

  Текст диктанту спеціально готує і диктуватиме 9 листопада доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. У тексті немає авторських знаків чи суперечливих орфограм. За словами автора, це буде пізнавальний і позитивний текст.

  Усі охочі традиційно можуть надіслати свої роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ - 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада — про це свідчитиме поштовий штемпель). Також можна зісканувати або сфотографувати свій текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

  Текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання. Минулого року свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників. Жодної помилки не зробили 123 учасники.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: