Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    10:36:08
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2018 » Листопад » 2 » 14:58:53

  Житомир шукає проектувальників для реконструкції головних площ – Соборної та Перемоги

  02 Листопада 2018, 14:58:53 28 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Житомир шукає проектувальників для реконструкції головних площ – Соборної та Перемоги
  Команди з різних міст України: з Києва, Житомира, Вінниці, Івано-Франківська, Львова, Маріуполя, Рівного та Харкова виявили бажання взяти участь у конкурсі на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги у Житомирі.

  За словами члена координаційної команди конкурсу, директора департаменту економіки Житомирської міськради Миколи Костриці, загалом на участь у конкурсі надійшло 15 заявок, передає Житомир інфо.

  «На участь у конкурсі поступило 15 заявок. Попередня оцінка цих заявок – невідповідність заявленим у документації вимогам», - розповів Костриця.

  До 26 жовтня організатор конкурсу - департамент містобудування та земельних відносин приймав заявки від бажаючих прийняти участь. Зараз розпочався етап оцінки заявок та відбір учасників конкурсу. Після прийняття міськвиконкомом рішення про проведення конкурсу можна буде оголошувати учасників та проводити стартовий захід, який попередньо, запланований на 22 листопада.

  Оцінка ж фінальних конкурсних проектів членами журі запланована на березень 2019 року, після чого відбудеться виставка та оприлюднення робіт.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: