Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    09:59:58
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2018 » Листопад » 1 » 17:39:25

  В мерії розповіли, скільки плитки поклали на тротуарах центральних вулиць Житомира

  01 Листопада 2018, 17:39:25 39 Коментарі 0 Читать на русском языке
  В мерії розповіли, скільки плитки поклали на тротуарах центральних вулиць Житомира
  Тротуари на центральних вулицях Житомира продовжують ремонтувати. По вулиці Київській починаючи від площі Соборної та до вулиці Небесної сотні вже поклали 4864 м кв. плитки. 

  Як розповіли «Журналу Житомира» в міській раді, наразі там йдуть роботи по усуненню недоліків, які були зробленні за минулі роки.

  Також роботи тривають по вулиці Великій Бердичівській. Цього року 1853,4 м кв. плитки було укладено починаючи від Соборної площі до Старого бульвару. Наразі робочі працюють біля зупинки міського транспорту, яка розташована неподалік будівлі управління освіти Житомирської міської ради.
   

  «Цього року плитку не поклали по вулиці Театральній, точніше від Київської до Великої Бердичівської. Там планується реконструкція двох скверів, тому ми були вимушені призупинити роботи. Загалом на цей рік останні ремонтні робити будуть проводитися біля пам’ятника Пушкіну на Старому бульварі»  - розповів начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.


  Загалом за три роки по вулиці Київській поклали  - 13 211 м кв. тротуарної плитки, а по вулиці Великій Бердичівській - 8 879,9 м кв.

  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: