Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Субота, 17 Листопада 2018    06:55:34
  Журнал » Новини Житомира » Технології » 2018 » Листопад » 1 » 15:21:58

  У Житомирі відбулась виставка українських безпілотників. ФОТО

  01 Листопада 2018, 15:21:58 28 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирі відбулась виставка українських безпілотників. ФОТО
  В Житомирському військовому інституті ім. С.П.Корольова стартувала І Всеукраїнська науково-практична конференція, основною темою якої є бойове застосування та підготовка фахівців безпілотних авіаційних комплексів тактичних класів.

  Перед початком роботи конференції в навчальному корпусі інституту відбулась виставка українських розробок, повідомляє Житомир інфо.
   

  «В 2014 році слова безпілотний літальний апарат були для нас чимось дуже далеким. І якщо порівнювати безпілотники з літальними апаратами противника, то в них таке виробництво розпочалось набагато раніше. Але за цих чотири роки є велика кількість наших безпілотних літальних апаратів. Була співпраця і зі США, але і наших вітчизняних розробок вже є велика кількість. Вони всі проходять піддослідну експлуатацію і кожний тип літака розробляється для кожного роду військ окремо. Ця галузь розвивається у нас дуже і дуже стрімкими темпами», - розповідає викладач кафедри застосування безпілотних авіаційних комплексів Сергій Оверчук.


  До Житомирського військового інституту з’їхались науковці із усієї України. Участь у конференції також взяли представники керівництва Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ, Воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗСУ, командування різних видів та родів військ, Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України.

  «Зараз в умовах російської агресії і бойових дій на сході України дуже важливу роль має безпілотна авіація. В першу чергу – це безпілотні літаки-розвідники, це безпілотні літаки корегувальники вогню артилерії, безпілотники, які встановлюють радіоелектронні перешкоди. Велика потреба в безпілотній авіації вимагає поглиблених досліджень, в першу чергу наукових, проблем виробництва, застосування цих комплексів в ході операції об’єднаних сил та підготовки високоякісних фахівців саме цими питаннями і буде опікуватись наша сьогоднішня конференція», - розповідає начальник Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова Олександр Левченко.  ФОТО: Житомир інфо
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: