Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    10:00:52
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2018 » Жовтень » 31 » 13:48:56

  Віце-прем'єр з питань європейської інтеграції зустрілася зі студентами житомирського політеху. ФОТО

  31 Жовтня 2018, 13:48:56 39 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Віце-прем'єр з питань європейської інтеграції зустрілася зі студентами житомирського політеху. ФОТО
  Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала Житомир, де поспілкувалась зі студентами Житомирського державного технологічного університету.

  За інформацією ОДА, студенти мали змогу отримати відповідь на питання, які їх хвилюють, говорячи про процес європейської інтеграції. Студентів цікавило питання – що зміниться, коли Україна вступить до Європейського Союзу.
   
  «Саме той шлях вступу до Європейського Союзу і змінюватиме наше життя щодня. Зміни будуть і в кожній конкретній галузі: починаючи від освіти і закінчуючи транспортом, безпекою харчових продуктів, охороною здоров’я та інше», – відповіла Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  Після спілкування із студентами Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе ознайомилася із учбовим процесом в університеті.

  «Дійсно, в університеті є всі умови для навчання та навіть більше. Університет реалізовує проекти за програмою «Erasmus+», має інноваційні технології та засоби для навчання. Я бажаю кожному студенту стати успішним, працювати в Україні, але щоб про вас знав увесь світ», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: