Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 11 Грудня 2018    20:31:26
  Журнал » Новини Житомира » Культура » 2018 » Жовтень » 30 » 16:08:52

  Посол Нідерландів пропонує провести в Житомирі фестиваль кіно. ФОТО

  30 Жовтня 2018, 16:08:52 51 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Посол Нідерландів пропонує провести в Житомирі фестиваль кіно. ФОТО
  Сьогодні, 30 жовтня, в Житомирі відбулась зустріч голови Житомирської облдержадміністрації Ігора Гундича та Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерландів в Україні Едуарда Хукса.

  За інформацією ОДА, під час зустрічі сторони спілкувались про співпрацю між Житомирщиною та Нідерландами. Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Едуард Хукса зазначив, що Нідерланди підтримують Україну у втіленні реформ задля вступу до ЄС.
   

  «Ми у Нідерландах знаємо про амбіції України щодо вступу у Європейський Союз. Ми знаємо, що для цього деякі реформи мають бути проведені. Нідерланди завжди підставляють своє плече у здійсненні реформ, у тому числі реформи верховенства права і децентралізації», – сказав Едуард Хукса.


  Також Едуард Хукса додав, що співпраця Житомирщини і Нідерландів може стосуватися не лише соціально-економічного напрямку, а культурного та креативного.

  «Вчора я відвідав фестиваль «Жовтень у Жовтні» і мені сподобалося абсолютно усі ідеї, особливо ідея перетворення Житомира на щось нове – у цьому плані мене вразили архітектори та містопланувальники. Крім цього, у мене є ідея провести у Житомирі фестиваль нідерландського кіно», – додав Едуард Хукса.

  Програмою перебування Посла Королівства Нідерландів в Житомирській області передбачено відвідування молодіжного хаба в Новоборівській ОТГ і поліцейської станції.  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: