Журнал Житомира
Сегодня: Ср, 24 Октября 2018    01:00:17
Головна » Новини Житомира » 2013 » Лютий » 28

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення

28 Февраля 2013 7142 0.0 zhzh.com.ua
Доповідачем з першого питання виступила директор Житомирського Центру зайнятості населення Сторожук В.Г., яка представила нові норми Закону України "Про зайнятість населення" та вказала на необхідність розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць, підвищення професійного рівня та конкурентноспроможності економічно активного населення.

Начальник управлінян праці та соціального захисту населення міської ради Петренко Л.В. у своєму виступі зупинилася на основних питаннях, що виникають при розробці проекту міської програми зайнятості населення на період до 2017 року.

У ході засідання також обговорювалися питання:
  • - основні тенденції соціального-економічного розвитку регіону та розвитку регіонального ринку праці;
  • - напрями та заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятолсті населення;
  • - тенденції підвищення мобільності робочої сили на ринку праці та удосконалення регулювання трудової міграції;
  • - проблемні питання щодо сприяння зайнятості гроамдян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

У підсутку наради члени координаційного комітету прийшли до висновку, що необхідно підготувати проект розпорядження міського голови про утворення міжвідомчої робочої групи з розробки міської програми зайнятості населення на період до 2017 року.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar