Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 14 Листопада 2018    00:31:44
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2011 » Травень » 15 » 09:09:48

  Михайло Заславський привітав житомирян зі святом Міжнародного дня сім’ї

  15 Травня 2011, 09:09:48 21618 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Михайло Заславський привітав житомирян зі святом Міжнародного дня сім’ї
  Шановні житомиряни!

  Сьогодні відзначається день наших з Вами родин – Міжнародний день сім’ї. Сім´я  завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій. Адже є тією сходинкою з якої починається і складається життя кожної людини. В сім’ї дитина отримує перші уроки любові до батьків та Батьківщини, набирається сил і натхнення, які допомагають їй долати життєві труднощі, досягати вершин і перемагати. Бажаю Вам та всім Вашим рідним міцного здоров'я, щастя, вагомих досягнень та непохитної твердості родинних стосунків.

  Зі святом Вас!

  З повагою,
  депутат Житомирської міської ради
  Михайло Заславський  15 травня 2011 року під патронатом депутата Житомирської міської ради Михайла Заславського ініціативна молодь відвідала Житомирський обласний притулок для дітей. Яскравими фарбами волонтери Житомирського міського благодійного фонду Михайла Заславського намагались зробити веселішим життя тих дітей, які на даний час позбавленні сімейного тепла та уваги рідних. Тим часом, коли на вулиці кипіла робота – молодь фарбувала ігрові майданчики, з вихованцями проводились різноманітні ігри. А старші діти притулку виявили бажання приєднатися до гостей та всіляко допомагали на майданчику.

  «За ці декілька годин ми спостерігали, як в очах дітей смуток змінювався на радість, на вустах з’являлась посмішка і веселість у голосі. Діти навипередки розповідали нам про свої завітні мрії та те, ким бажають стати у майбутньому, показували іграшки та розповідали вірші. Ми не намагались замінити їм сім’ю, адже це не можливо. Але, сподіваюсь, що приділена увага, щирість та радість покращили дітям настрій та додали барв у їх життя.» - зазначив Олександр Кузьменко, помічник депутата Житомирської міської ради.

  IMG_1002


  IMG_0984  IMG_1012


  IMG_1014


  IMG_1019
  IMG_1018  IMG_1022  IMG_1023  IMG_1024

  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: