Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 14 Листопада 2018    00:35:24
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2011 » Березень » 30 » 12:33:43

  Заступник міністра ЖКГ особисто перевірив житомирську каналізацію і дав позитивну оцінку. ФОТО

  30 Березня 2011, 12:33:43 1902 Коментарі 0 фото: Репортер Житомира Читать на русском языке
  Заступник міністра ЖКГ особисто перевірив житомирську каналізацію і дав позитивну оцінку. ФОТО
  Сьогодні в Житомир з робочим візитом прибув перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Єгорович Хіврич.

  Поїздка проходила в рамках започаткованих міністерством перевірок у всіх регіонах країни технічного стану систем водовідведення, що вимагають сьогодні суттєвого оновлення, оскільки будівництво нових каналізаційних потужностей і реконструкція діючих мереж і споруд було протягом останніх років припинено.

  За інформацією Житомирводоканал Юрій Хіврич ознайомився з системою водовідведення в райцентрі Коростишів і місті Житомир.

  Заступник міністра, у супроводі заступника голови облдержадміністрації Миколи Олещенка і мера Житомира Володимира Дебоя відвідав очисні споруди каналізації Житомирського водоканалу.

  Директор комунального підприємства «Житомирводоканал» Леонід Башинський ознайомив високопосадовців з роботою а ОСК-1, де за сучасними технологіями очищення води щодоби повертається для подальшого користування 76 тисяч метрів кубічних стічних вод і виклав проблеми, що вимагають невідкладного рішення і які без допомоги держави здійснити неможливо.

  Заступник міністра дав позитивну оцінку діяльності житомирських фахівців і зазначив, що вже в травні Уряд планують затвердити Концепцію Загальнодержавної програми розвитку і реконструкції централізованих систем водовідведення населених пунктів України на 2012-2020 роки.

  Передбачається що проблеми з очищенням води в Житомирі будуть враховані.

  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: