Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 20 Лютого 2019    01:14:07
Журнал » Новини Житомира » Політика » 2011 » Березень » 28 » 21:18:07

Завтра в Житомирі пройде мітинг за відставку губернатора Сергія Рижука

28 Березня 2011, 21:18:07 2073 Коментарі 0
Завтра в Житомирі пройде мітинг за відставку губернатора Сергія Рижука
Завтра 29 березня в 11:00 в Житомирі на площі Корольова біля облдержадміністрації відбудеться акція партії «Наша Україна» - «Ціни злітають до небес!».

Про це «Журналу Житомира» повідомила в.о. керівника виконавчого комітету Житомирської обласної організації партії Аліна Коновалова.

Активісти будуть пікетувати обласну державну адміністрацію і вимагати відставки губернатора Житомирської області Сергія Рижука і прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

Учасники пікету звертають увагу на безпрецедентне зростання цін на продукти та послуги масового споживання в Житомирі, які вже сьогодні досягли європейського рівня.

"При цьому нинішня влада не здатна забезпечити відповідне європейському рівню зростання соціальних стандартів, зарплат і пенсій. Недолуга політика Уряду Азарова призвела до зубожіння більшості українців", - йдеться в повідомленні.

Учасники акції планують запустити в небо повітряні кулі з плакатами: «Ціни злітають до небес!», «Ціна гречки», «Ціна борошна», «Ціна бензину», «Комунальні тарифи», «Ціна овочів», «Ціна проїзду», «Ціна освіти»,«Аптечні ціни».
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: