Живой Журнал
Сегодня: Нд, 22 Апреля 2018    18:24:16
Головна » Новини Житомира » 2011 » Березень » 28

Мер Житомира не вважає за потрібне допомагати художникам які постраждали від прориву труб

28 Марта 2011 2020 0.0 zhzh.com.ua
Мер Житомира Володимир Дебой вважає, що немає необхідності допомагати художникам, чиї роботи і майстерні постраждали, після сильного підтоплення.

На думку мера, багато майстрів заробляють цілком достатньо для того, щоб забезпечити собі нормальні умови для роботи, передає z-obektiv.

- Їхні картини коштують тисячі доларів. Я впевнений, що вони в змозі привести в порядок свої майстерні. Це нормальна практика, коли орендар за свої гроші призводить приміщення в божеський вид, - сказав Володимир Дебой.

Глава міської ради не бачить сенсу у виділенні грошей з бюджету на допомогу художникам. Володимир Дебой каже, що грошові кошти потрібно спрямовувати на більш значимі ділянки.

Варто відзначити, що в домашній колекції мера є декілька картин, подарованих житомирськими художниками.

- У мене трохи картин. Не маю звички купувати все підряд і захламлюватт цим всі стіни. Купую тільки дуже гідні картини, - каже Володимир Дебой.


Нагадаємо, що 8 жовтня 2010 року в Житомирському Будинку Художника, що по вулиці Театральній 8, на горищі лопнули старі труби. Тоді, вода під великим тиском залила майстерні художників з четвертого по перший поверх. За словами художників, загинули всі пастелі, графіка, все, що було виконано на папері або картоні.


Як повідомлялося, в суботу 26 березня 2011 року, в Житомирі в новій арт-галереї "Акрополь", відкрилася  виставка картин молодого житомирського художника Артура Пурліева. Відкриття галереї відвідав мер міста Житомира Володимир Дебой.
Комментариев: 0
avatar