Журнал Житомира
Сегодня: Чт, 18 Октября 2018    18:41:19
Головна » Новини Житомира » 2011 » Березень » 23

У Житомирі комунальники завершують ремонтні роботи із заміни тепломереж. ВІДЕО

23 Марта 2011 2234 0.0 zhzh.com.ua
Опалювальний сезон завершується, а комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» продовжує роботу по відновленню та заміні тепломереж.

У Житомирі по вулиці Шевченка ремонтно-відновлювальні роботи велися з жовтня.

Тепломережа по вулиці Шевченка становить близько 200 метрів. І забезпечує теплом велику кількість будинків. Перед заміною магістраль не оновлювалася близько двадцяти років, і сьогодні комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» завершує роботи з благоустрою.

Незважаючи на недофінансування сфери, комунальники міста намагаються оперативно і якісно відновити тепломережу на вулицях Житомира і навіть застосовують новітні технології.

Жителі, тепло в будинках яких залежало від цих робіт не постраждали, запевняють працівники «Житомиртеплокомуненерго».

- Коли були нормальні погодні умови, ми відключали магістраль і за 10-12 годин виконували роботи та підключали тепло нашим мешканцям, - розповів Володимир Горбик начальник ремонтно-будівельного цеху КП «Житомиртеплокомуненерго».

Нова тепломережа, монтаж якої завершується на вулиці Шевченка, вперше застосовується в Житомирі. Її перевага у технології внутрішнього антикорозійного захисту, а теплозбереження відбувається завдяки технології пінополіуритану, що дозволяє економити тепло і не нагрівати землю.


Інші новини:

Комментариев: 0
avatar