Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    02:18:43
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2011 » Березень » 21 » 19:25:02

  У Житомирській області знайдено «Крайслер», який 3 роки знаходився в розшуку. ФОТО

  21 Березня 2011, 19:25:02 1762 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирській області знайдено «Крайслер», який 3 роки знаходився в розшуку. ФОТО
  У Житомирській області виявлений автомобіль Chrysler, який більше 3 років перебував у розшуку. Про це «Журналу Житомира» повідомляє Ольга Номерчук, УДАІ УМВС України в Житомирі.

  Протягом трьох днів, з 18 по 20 березня, співробітники ДАІ проводили оперативно-профілактичне відпрацювання автошляхів області, районних центрів та міста Житомир. Такі заходи були обумовлені складною оперативною обстановкою, пов'язаної з аварійністю, попередженням дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками, виявленням порушень Правил дорожнього руху, що мають безпосередній вплив на аварійність в цілому.

  На відпрацювання було залучено максимальну кількість особового складу підрозділів Державтоінспекції Житомирщини.

  При проведенні зазначених заходів у м. Бердичеві інспектори спецвзводу дорожньо-патрульної служби УДАІ зупинили автомобіль «Крайслер» з німецькими номерними знаками. За кермом знаходився громадянин Литви, який надав даішникам документи на перевірку.

  Невиразний шрифт у техпаспорті і розмитий друк викликали у правоохоронців явні підозри щодо достовірності документа. Звіривши зазначені в техпаспорті номери кузова автомобіля і зробивши безпосередній запит щодо зупиненого авто, працівники ДАІ отримали беззастережне підтвердження своїм підозрам. Саме цей «Крайслер» був оголошений в розшук ще в 2008 році.

  Водій автомобіля пояснив, що недавно придбав його в Києві. Сам він тимчасово проживає в Бердичеві разом зі своєю родиною, а про те, що придбана машина знаходиться в розшуку, навіть і не здогадувався.

  Автомобіль разом з водієм були доставлені в місцевий райвідділ міліції для подальшого з'ясування обставин. Перевірки тривають.


  http://img.zhzh.info/_ph/1/2/595770331.jpg


  http://img.zhzh.info/_ph/1/2/62609586.jpg


  http://img.zhzh.info/_ph/1/2/664638331.jpg
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: