Журнал Житомира
Сегодня: Чт, 18 Октября 2018    03:47:00
Головна » Новини Житомира » 2011 » Березень » 18

Ветерани Афгану, в натівській формі, співають пісні і просять милостиню. ФОТО

18 Марта 2011 2374 0.0 zhzh.com.ua
Деякий час тому, на вулицях Житомира виступав ансамбль колишніх афганців «Контингент». Ветерани співали пісні часів Афгану, заробляючи собі на хліб.

Перехожі, проходячи повз, часто кидали у велику скляну урну пожертви на допомогу інвалідам тієї, вже майже забутої війни.

"Як у кожного доброго діла, у хлопців з «Контингенту» з'явилися двійники (пам'ятаєте, свого часу в «Ласкового мая» було чимало ансамблів-двійників). Так от, так і«менестрелі» відвідали нещодавно Бердичів. І біля базару стали виступати перед городянами. " - Пише Ігор Зонов, газета Ріо Бердичів.

На перший погляд було видно, що музиканти самозванці до «Афгану» не мають ніякого відношення. Кожному з них приблизно років по 30-35. А війна в Афганістані закінчилася 22 роки тому.

І ще один прокол впадав в око - одягнені вони були в натівську польову форму. Адже під час Афгану саме натівські військові натаскували духів у військовій справі і в практиці партизанської війни. Колишні афганці люди старого доброго гарту. Як ви думаєте, наділи б вони на себе форму колишніх своїх супротивників?

Це приблизно те ж, що колишньому ветерану Другої світової запропонувати поносити німецьку форму тих часів. Упевнений, будь-який з них послав би за таку пропозицію куди подалі. - Пише Зонов.

Так склалося життя, що на бердичівському ринку здавалося чимало моїх колишніх однополчан. Там вони займаються дрібним бізнесом, намагаючись вижити в наш нелегкий час. Так ось, вони мені й розповіли цікаву «деталь». Ближче до обіду «колишні афганці» закінчили виступ. Потім випатрали коробку з пожертвами добрих людей і відправилися в найближчий шинок. Через деякий час вони вийшли з нього п'яні в диміну. Занурилися з гріхом навпіл в мікроавтобус і відбули геть.

Так що, шановні земляки, коли приїде на гастролі наступний ансамбль «афганців», перед тим, як давати пожертви, хоча б подивіться уважно на артистів. Не чергові чи ряджені до нас завітали? А то ваші грошики знову звернуть в горілку і закуску безсовісні менестрелі з глибинки.

Ігор Зонов, Ріо Бердичів


http://img.zhzh.info/_ph/1/2/714455615.jpg


http://img.zhzh.info/_ph/1/2/964155954.jpg

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar