Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:53:39
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2011 » Березень » 17 » 18:31:17 оновлено: 18:52:02

  Дебой не відповів на питання читачів Журнала Житомира

  17 Березня 2011, 18:52:02 2476 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Дебой не відповів на питання читачів Журнала Житомира
  Під час минулих місцевих виборів інтернет-видання «Журнал Житомира» провело кампанію «Задай питання новому меру».  Кожен відвідувач сайту міг задати будь-яке питання, що його хвилює, а журналісти, в свою чергу, зобов’язались передати ці питання новообраному міському голові (не залежно від того, хто ним став).

  Мерське крісло зайняв Володимир Дебой. 17 лютого 2011 року у приміщенні прес-центру міської ради відбулась прес-конференція Житомирського міського голови, де той звітував про свої перші сто днів на посаді. 

  Під час прес-конференції редактор «Журнала Житомира» Владислав Пучич передав градоначальнику в руки 56 питань, які виникли у відвідувачів сайту. Мер, полиставши, сказав, що неодмінно відповість, адже те, що хвилює житомирян – це повсякденна робота міської влади.

  Станом на вечір 17 березня відповідь з мерії так і не була знайдена у редакційній пошті. Нагадуємо, що згідно зі ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» «Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження…» Не зайвим у даному випадку буде нагадати, що згідно ст. 24 цього ж Закону «Особи, винні у порушенні цього Закону, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України».

  Звернення до Дебоя

  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: