Журнал Житомира
Сегодня: Чт, 18 Октября 2018    18:35:45
Головна » Новини Житомира » 2011 » Березень » 13

Житомирські журналісти беруть участь в конкурсі на краще висвітлення діяльності держслужбовців

13 Марта 2011 1650 0.0 zhzh.com.ua
У Житомирі обласне Управління Головдержслужби України проводить конкурс для місцевих ЗМІ «Наше призначення - служіння народу».

З цієї ініціативи журналістам пропонують позмагатися на краще висвітлення діяльності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в друкованих, телевізійних та радіомовних медіа, - повідомляє «Журналу Житомира» Українська асоціація видавців періодичної преси.

Конкурс проходить за сприяння Житомирської облдержадміністрації, Житомирської облради і організації Національної спілки журналістів України.

Метою конкурсу є підвищення іміджу держслужбовців та посадових осіб, їх ролі в процесі побудови правової демократичної держави, здійсненні суспільних та ринкових реформ у просуванні України шляхом європейської інтеграції.

Імена переможців організатори обіцяють назвати ближче до Дня державної служби, 23 червня 2011 року.

Нагадаємо, в минулому році, у номінації «Краща телепрограма», перемогла творча група в складі: ведучої Анжеліки Нестерчук та оператора Ігоря Грача, за програму «Ранок» про професійний шлях заступника начальника управління культури і туризму Житомирської облдержадміністрації Юрія Григоровича Градовського.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar