Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Субота, 17 Листопада 2018    06:53:43
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2011 » Березень » 1 » 15:54:04

  Повені в Житомирі не буде - Водоканал

  01 Березня 2011, 15:54:04 1635 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Повені в Житомирі не буде - Водоканал
  Комунальне підприємство «Житомирводоканал» готується до весняних паводків і льодоходу на р.Тетерів.

  Як повідомили «Журналу Житомира» у прес-службі водоканалу, під час інтенсивного танення снігу разом з талою водою у річку надходить велика кількість забруднюючих речовин, різко зростає навантаження на гідротехнічні та очисні споруди.

  Відповідні служби КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради відстежують процеси танення снігу і оцінюють можливі обсяги води, які можуть додатися у водосховищі за період весняного водопілля, готують короткостроковий прогноз витрат, рівнів і якості води.

  При необхідності заздалегідь змінюється гідрологічний режим і завчасно вибирається необхідний порядок водопідготовки, що особливо важливо при пропуску весняного водопілля.

  Згідно з розпорядженням голови Житомирської обласної державної адміністрації, на водоканалі затверджено план дій щодо пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків у 2011 році щодо захисту гідроспоруд водосховищ «відсічний» і «Дениші». Затверджено склад бригад, які працюють у посиленому режимі і несуть цілодобове чергування на гідроспорудах.

  Підготовлено техніку та механізми, які можуть бути задіяні в період повені, створений аварійний запас пально-мастильних, будівельних матеріалів, обладнання, необхідного на випадок можливих руйнувань.

  Греблі «Дениші» і «відсічна» обстежені водолазами. Результати обстежень підтвердили належний стан цих стратегічно важливих споруд, що дає впевненість у безаварійності проходження весняного паводку.

  У залежності від пори року і умов природокористування кількість і якість води у водосховищах змінюється. Незмінними вони залишаються для кінцевого споживача - жителів Житомира та околиць, відповідаючи Державним санітарним нормам, - повідомляє прес-служба Житомирського водоканалу.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: