Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 12 Августа 2020    18:20:26
Житомир » Новини » Економіка » 2011 » Февраль » 28 » 15:10:59

Прокуратура Житомира зафіксувала факти залежності дітей від комп'ютерних ігор

28 Февраля 2011, 15:10:59 2137 Коментарі 0 Читать на русском

Прокуратура Житомира зафіксувала факти залежності дітей від комп'ютерних ігор
Останнім часом у Житомирі поширені факти ігрової залежності дітей, категорія яких до цих пір не передбачена медичною статистикою.

На території Житомира в 2011 році у зв'язку з добровільними зверненнями батьків зареєстровано 84 таких факти. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

У 2010 році за результатами проведених профілактичних рейдів, спрямованих на запобігання поширення продукції, яка негативно впливає на формування свідомості молоді, перевірок розважальних закладів виявлено 830 дітей, з яких 73 дитини вилучено - з комп'ютерних клубів, 228 - з розважальних закладів.

А вже протягом січня поточного року службами проведено 135 профілактичних рейдів, обстежено 166 населених пунктів, виявлено 100 дітей, з яких 58 - діти з неблагополучних сімей, 11 - вилучені з комп'ютерних клубів, 27 - вживали спиртні напої.

Психологічні дослідження вітчизняних учених показали, що комп'ютерні ігри мають агресивно-індивідуалістичну мораль. Виступаючи в ролі головного персонажа, керуючи героєм, дитина має можливість безперешкодно і безкарно розправлятися з віртуальними жертвами.

Багато ігор пропагують насильство, секс, грубу мову. Діти схильні не тільки ототожнювати себе з окремими жертвами або агресорами, а й переносити ці ролі в реальні ситуації. Діти, особливо молодші, можуть на підставі побаченого почати вважати насильство припустимою моделлю поведінки і навіть способом розв'язання своїх проблем.

Тэги: комп'ютерні ігри, Житомир, діти, Клубок, прокуратура
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: