Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    02:32:45
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2011 » Лютий » 26 » 20:08:40

  Дебой і сотня лижників штурмували засніжені траси житомирського Гідропарку. ФОТО

  26 Лютого 2011, 20:08:40 1903 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Дебой і сотня лижників штурмували засніжені траси житомирського Гідропарку. ФОТО
  Сьогодні в Житомирі близько сотні лижників різного віку штурмували засніжені траси Гідропарку.

  Багато хто з житомирян вперше за останні десятки років стали на лижі. Це, що стосується старшого покоління. Щодо малюків, то значна частина дітей взагалі вперше спробувала себе в якості лижника.

  "Погода, як раз для лижної прогулянки - не дуже холодно, але і не відлига. Снігу достатньо. А зимові пейзажі Гідропарку - це щось. Варто тільки придивитися і стати трішечки вище своїх буденних земних проблем", - пише Сергій Фещенко, Репортер Житомира.

  На лижі житомирян поставив мер Володимир Дебой, який планував ще до нового року почати в Житомирі дні здоров'я. Але тоді сніг розтаял і довгий час погода дарувала нам відлига. І ось під кінець зими Житомир знову засипало снігом. У місті на дорогах справжнє пекло - машини буксують, потрапляють у снігові пастки. А в Гідропарку - справжній рай. Саме час ставати на лижі.

  Міська рада для цих потреб закупила 80 пар лиж, щоб кожен школяр, хоча б раз на сезон (поки є сніг) став на лижі та скоїв дійсно цілющі лижну прогулянку сніговими заметами Гідропарку.

  Мер Житомира Володимир Дебой, як і місяць тому на ковзанах, взяв активну участь у спортивному заході. Надів лижі і вперед штурмувати лижну трасу. За ним навздогін кинувся заступник міського голови Микола Боровець, який дуже любить активний спосіб життя і цінує відпочинок на природі. Стала на лижі і начальник міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олена Сарно.

  Сподіваємося, що пропаганда здорового способу життя поверне житомирян особою до фізкультури і спорту.
  Близьке сотні ліжніків різного віку сьогодні штурмувалі засніжені траси Гідропарку  Діти Прийшли з своїмі батьками, дідусямі та бабуні  Володимир Дебой: Сьогодні знаменна дата для Усього міста: вперше відкрито з часів Незалежності у Житомирі проходитиме масовий лижна забіг!

  Усі на старт!


  Міський голова готується до старту. Уся Увага прікута до нього. Як Виявилося, на лижах ВІН трімається так само вправно, Як І на ковзанах

  Заступник міського Голови Микола Боровець, з притаманним йому запалом, намотає чимало лижна кіл

  Начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Жітомірської міської ради Олена Сарно сьогодні теж стала на ліжі та здійсніла лижну прогулянку
  Поїхали !!!)))

  Сьогодні у Житомирі КАТАТИСЯ Усі!
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: