Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:41:40
  Журнал » Новини Житомира » Події » 2011 » Лютий » 25 » 17:14:14

  Бурульки і сніг на дахах стали загрозою для життя житомирян

  25 Лютого 2011, 17:14:14 1474 Коментарі 0 фото: 20 хвилин Читать на русском языке
  Бурульки і сніг на дахах стали загрозою для життя житомирян
  Нестійкі погодні умови - відліга вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігу на покрівлях будінків спріяють активному утворенню бурульок і призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будінків з похилим дахом та виступаючими архітектурними частинами будівель.

  Житомирське управління з питаннь надзвичайних сітуацій та цивільного захисту населення застерігає: йдучи повз будінки у період танення снігу, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки, бути особливо уважними. Проходячи ці місця, спочатку необхідно переконатись у відсутності загрози падіння льодоих наростів і бурульок.

  Управління звертається до керівників суб'єктів господарювання та власників житлових та адміністратівніх будівель з вимогою вжити заходів щодо недопущення утворення бурульок і льодових наростів на дахах, очищення дахів від снігу. У разі неможливості позбутися від бурульок, забезпечити обмеження доступу житомирян до небезпечних ділянок.

  За можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будінків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху по вулицям міста. Ні в якому разі НЕ заходити за спеціальні огорожі, якими обгороджені небезпечні місця.

  Пам'ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки дозволить вам уникнути трагічних наслідків.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: