Живой Журнал
Сегодня: Сб, 21 Апреля 2018    04:04:31
Головна » Новини Житомира » 2011 » Лютий » 24

Бердичів продав полякам 4,5 га землі для побудови м'ясокомбінату. Сума угоди не розголошується

24 Февраля 2011 10098 0.0 zhzh.com.ua
Міська рада м.Бердичів (Житомирська область), отримавши дозвіл від Кабміну, продала підприємству "Інко-Фуд України" земельну ділянку для будівництва м'ясокомбінату.

Як стало відомо "Журналу Житомира" ТОВ «Інко-Фуд», підконтрольне польської компанії Incoga Sp. z oo (Люблін), раніше орендувало, а тепер купило земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 4,5 га в Бердичеві для будівництва та експлуатації м'ясопереробного цеху. Сума угоди не розголошується.

Раніше, Кабінет міністрів України розпорядженням № 112 від 14 лютого 2011 погодив такий продаж, ініційовану Бердичівським міськрадою.

За словами мера міста Василя Мазура, інвестори звернулися з пропозицією приватизувати земельну ділянку на якому будується м'ясопереробний завод, щоб бути впевненими в майбутньому підприємства, так оренда землі - це мовляв, не дуже надійно.

 - В Україні це перший досвід продажу земельної ділянки орендарям. Наше місто і тут перший в Україні. Серйозна фірма зацікавилася нашим містом і можливо, в майбутньому, це заохотить і інших іноземців, які можуть внести серйозні вливання до міського бюджету, - зазначив Василь Костянтинович.

У свої чергу, націоналісти Житомирщини обурені діями бердичівській влади, з продажу української землі.

 - У нас, виникає питання чому саме цінне, що ми маємо - Українську землю, за яку проливали свою кров мільйони синів і дочок український нації розпродають. Українофобська влада переходить усі межі. Соціал-Національна Асамблея не залишить цей випадок без належної уваги, - заявив координатор СNА на Житомирщині Руслан Коцюбинський.

    ДОВІДКА : ТОВ «Інко-Фуд України» зареєстрованого в 2008 році і представляє в Україні інтереси білоруського ТОВ «Іноземне підприємство «Інко-Фуд»- м'ясопереробного заводу, створеного в 2001 році в СЕЗ« Брест »на площі 3,66 га. Основним інвестором виступив Кшиштоф Міхал Стемпень, який очолює Incoga. Він також став генеральним директором білоруського підприємства, розмір інвестицій в яке перевищив $ 20 млн.

    Виробнича потужність білоруського заводу складає більше 5 тис. тонн готової продукції в місяць, на ньому зайнято близько 1,1 тис. працівників. Понад 90% продукції підприємство відправляє на експорт, переважно до Росії та Україні.
Комментариев: 0
avatar