Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:41:07
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2011 » Лютий » 23 » 18:53:33

  Заступник мера Житомира вимагає надати йому список боржників з адресами і місцем роботи

  23 Лютого 2011, 18:53:33 1602 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Заступник мера Житомира вимагає надати йому список боржників з адресами і місцем роботи
  Надати повну базу боржників із зазначенням адреси і місця їх роботи до травня 2011 року - таке завдання начальнику житомирського водоканалу Леоніду Башинського на робочій нараді дав заступник міського голови Микола Боровець.

  Оприлюднити списки усіх боржників за опалення і воду заступник мера обіцяв ще з самого початку своєї каденції.

  - У місті не відчувається належна робота з дебіторами. Реально я відчую її, коли ви покладете мені на стіл повний список боржників з їх адресами і місцем роботи, - сказав Микола Боровець.

   - І хто б мені не говорив, що це складно, але я собі уявляю, якщо ви навіть не з'ясували, де ці люди працюють, тоді що це за робота з боржниками? Ми просимо ці списки, тому що хочемо допомогти вам у погашенні боргів спільно з обласною державною адміністрацією і всіма іншими установами та організаціями, де ці люди працюють.

  Як повідомив Боровець, погашення дебіторської заборгованості для водоканалу та тепломережі - це поки єдине джерело надходження коштів на ці підприємства.

  Як повідомив начальник КП «Водоканал» Леонід Башинський, на підприємстві не напрацьована база даних споживачів води (їх у місті 99 тисяч). До цього часу при складанні договорів на водопостачання та водовідведення вказувалися лише ПІБ та адресу споживача. Робота зі складанням детальних списків фактично починається з нуля.

  Начальник КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин повідомив, що до квітня 2011 року підприємство повністю ідентифікує кожного платника за місцем роботи, проживання та номером телефону - це умова ліцензійного отримання (газу) від НКРЕ.

  Зараз на підприємстві ідентифіковані 50% боржників. Це працівники комунальних, бюджетних та промислових підприємств.

  Як повідомлялося, працівники «Теплокомуненерго» в Житомирі, час від часу, заходять у квартири недобросовісних платників та нагадують про їх борги. Іноді працівники органів державної виконавчої служби змушені конфісковувати телевізори, холодильники та іншу побутову техніку.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: