Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    02:15:20
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2011 » Лютий » 19 » 09:50:38

  Штрафи за оголошення: як житомирські інспектори знаходять порушників. ВІДЕО

  19 Лютого 2011, 09:50:38 1759 Коментарі 0 фото: 5 канал Читать на русском языке
  Штрафи за оголошення: як житомирські інспектори знаходять порушників. ВІДЕО
  Штрафи від 340 до 1700 гривень за оголошення, розклеєні на стовпах, деревах та парканах платять у Житомирі. Таке покарання ввела владу. На думку чиновників самовільно розклеєні оголошення забруднюють вулиці і псують вигляд міста. 

  Пошуком порушників займаються інспектори з благоустрою. Кажуть, спіймати розклеювача оголошень за руку - велика рідкість. Тому доводиться хитрувати: зображати з себе клієнта і по телефону домовлятися про зустріч. Велику частину робочого часу інспектори проводять у рейдах. 

  Власниця цього кафе розклеїла оголошення про вакансії кухаря. Працівника не знайшла, але штраф у 850 гривень заплатити доведеться. Свою причетність до оголошень жінка не заперечує, але скаржиться: влада штрафи ввела, а про те, щоб донести інформацію до городян, не подбала. 

  Раз на тиждень всіх винуватців збирають у міській раді. Адміністративна комісія зобов'язує порушників зняти всі оголошення і впродовж 15 днів сплатити штраф. Якщо вимоги проігнорують - доведеться заплатити вдвічі, а то й втричі більше. 

  З початку року в Житомирському міськвиконкомі розглянули 25 справ щодо несумлінних розклеювачів. Запевняють - штрафуватимуть, поки люди не привчаться вішати оголошення тільки у відведених для цього місцях.  Оксана Трокоз
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: