Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 20 Лютого 2019    01:16:10
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2011 » Лютий » 19 » 09:50:38

Штрафи за оголошення: як житомирські інспектори знаходять порушників. ВІДЕО

19 Лютого 2011, 09:50:38 1827 Коментарі 0 фото: 5 канал
Штрафи за оголошення: як житомирські інспектори знаходять порушників. ВІДЕО
Штрафи від 340 до 1700 гривень за оголошення, розклеєні на стовпах, деревах та парканах платять у Житомирі. Таке покарання ввела владу. На думку чиновників самовільно розклеєні оголошення забруднюють вулиці і псують вигляд міста. 

Пошуком порушників займаються інспектори з благоустрою. Кажуть, спіймати розклеювача оголошень за руку - велика рідкість. Тому доводиться хитрувати: зображати з себе клієнта і по телефону домовлятися про зустріч. Велику частину робочого часу інспектори проводять у рейдах. 

Власниця цього кафе розклеїла оголошення про вакансії кухаря. Працівника не знайшла, але штраф у 850 гривень заплатити доведеться. Свою причетність до оголошень жінка не заперечує, але скаржиться: влада штрафи ввела, а про те, щоб донести інформацію до городян, не подбала. 

Раз на тиждень всіх винуватців збирають у міській раді. Адміністративна комісія зобов'язує порушників зняти всі оголошення і впродовж 15 днів сплатити штраф. Якщо вимоги проігнорують - доведеться заплатити вдвічі, а то й втричі більше. 

З початку року в Житомирському міськвиконкомі розглянули 25 справ щодо несумлінних розклеювачів. Запевняють - штрафуватимуть, поки люди не привчаться вішати оголошення тільки у відведених для цього місцях.Оксана Трокоз
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: