Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 14 Листопада 2018    00:31:21
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2011 » Лютий » 18 » 15:00:20

  Перевізники Житомира також вимагають підвищити вартість проїзду в маршрутках

  18 Лютого 2011, 15:00:20 2239 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Перевізники Житомира також вимагають підвищити вартість проїзду в маршрутках
  Як повідомляв «Журнал Житомира», незабаром в обласному центрі виростуть ціни на проїзд в міському електротранспорті - до 1,5 грн.

  Зараз це питання проходить процедуру узгоджень, кінцевим моментом стане прийняття відповідного рішення виконкому міськради Житомира.

  - Відповідні документи були вже надані в Мінекономіки, МінЖКГ та інші установи для узгодження вартості проїзду в рухомому складі Житомирського ТТУ. Ми плануємо, що відповідні висновки будуть надані вже до кінця цього місяця - повідомив заступник міського голови Іван Зайнчковський.

  Він додав, що приватні перевізники Житомира також звернулися в міськраду з вимогою підвищити тарифи на проїзд у маршрутних автобусах. Але поки що не представили для цього документального обгрунтування.

  На думку Івана Зайнчковського, рішення про підвищення цін на проїзд у різних видах громадського транспорту слід приймати одночасно. А сам процес підвищення цін на проїзд у транспорті - невідворотний, оскільки пов'язаний із зростанням вартості енергоносіїв і комплектуючих.

  Так, зростання цін на проїзд вже відбувся в деяких містах України: наприклад, у Києві та Кривому Розі.

  Нагадаємо, вартість проїзду в трамваях і тролейбусах Житомира сьогодні складає 1 грн. Ціна квитка в маршрутному автобусі дорівнює 1,5 грн.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: