Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:38:35
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2011 » Лютий » 17 » 14:32:04

  Мер Житомира похвалився новим обладнанням двох котелень. ФОТО

  17 Лютого 2011, 14:32:04 1792 Коментарі 0 фото: Репортер Читать на русском языке
  Мер Житомира похвалився новим обладнанням двох котелень. ФОТО
  100-денний термін своєї мерської діяльності міський голова Житомира Володимир Дебой почав з огляду результатів своєї роботи.

  Об'єктами мерської гордості (а отже і піару) стали дві житомирські котельні (на Московській, 48 та Київській, 71), реконструкція та доведення до запуску яких - результат роботи вже нової влади міста.

  О 9 ранку мер разом зі своїм комунальним "замом" Миколою Боровцем, і керівником УКГ міськради Олександром Марцуном відвідали ці котельні, поспілкувалися з працівниками, оглянули модернізовані потужності.

  Не забули запросити і місцевих журналістів. Мер міста з гордістю їм розповідав про те, наскільки нове обладнання економічніше і ефективніше ніж те, яке використовувалося до цього.

  - Термін окупності цих модернізованих котелень - 3 роки. Нові котли на 20% менше споживають енергоносіїв і забезпечують якісну подачу тепла в будинки городян. Далі економія електроенергії та газу дозволить не підвищувати тариф на послуги теплопостачання, оскільки собівартість отримання тепла знизиться. - Пояснює журналістам Володимир Дебой.

  На сьогоднішній день в Житомирі необхідно замінити ще 85 котлів. Це величезні гроші. Але програму фінансує держава за умови співфінансування (близько 30-40% вартості робіт) з міських бюджетів. Через місяць у Житомирі запустять ще одну модернізовану котельню.

  Початок сотого дня на посаді міського голови Володимир Дебой присвятив
  актуальній темі - якості теплопостачання. На вулиці - не менш -10 морозу


  Подивитись як працюють модернізовані котельні мер прибув зі своїми "комунальними підлеглими" - Миколою Боровцем та Олександром Марцуном


  "Абстановочка - не дуже" - стіни, як у підземних катакомбах. Оздоблювальні роботи підприємство здійснить за свій рахунок дещо пізніше.  Головне, що котли - аж виблискують  Мерові міста відразу ж провели екскурсію


  Керівництво міста запевняє, з котельних на Московській, 48 та Київській, 71
  тепло в трубу не вилетить ... Залишилося замінити ще 85 котлів
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: