Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 12 Листопада 2018    22:19:15
  Журнал » Новини Житомира » » 2011 » Лютий » 15 » 15:31:13

  Виставку фотографій «With Love» відкрили в житомирському Арт-Кафе. ФОТО, ВІДЕО

  15 Лютого 2011, 15:31:13 2409 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Виставку фотографій «With Love» відкрили в житомирському Арт-Кафе. ФОТО, ВІДЕО
  вФото-виставку «With Love» відкрили в День всіх закоханих в Арт-Кафе (РК ФОК). Київські фотографи Марія Грицак і Костянтин Захар розповіли «Журналу Житомира», що фотографують тільки по-справжньому закохані пари.

  - Для нас весільна фотографія, це в першу чергу спосіб передачі відносин між закоханими людьми, - каже Марія. - Перед кожною зйомкою ми проводимо співбесіду. І тоді стає ясно, наскільки сильно люди люблять один одного. Пари, які одружуються з розрахунку чи не люблять один одного - це не так цікаво. Таких знімків не вийде.  Серйозно підходять і до вибору місця фотосесії:
  - Особливістю нашої фотографування є переміщення весільної художньої зйомки від всім звичних, пам'ятних меморіалів та міських парків за місто, в поле, пляж, прекрасний осінній ліс, затишні особисті маєтки, т.п, - пояснює Костянтин.  Кожен відвідувач виставки в цей вечір міг прийняти участь у конкурсі поцілунків. Фотографи знімали закоханих, а потім разом з відвідувачами "Голден Гейт Пабу" визначали переможців. Крім цього, для закоханих проводилися розіграші подарунків від РК «ФОК». Головним призом стала романтична вечеря в «Голден Гейт Пабі».

  Побачити виставку можна буде впродовж усього тижня
  У РК «ФОК», вул. Кибальчича, 9


  Оксана Трокоз, «Журнал Житомира»
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: