Живой Журнал
Сегодня: Пн, 23 Апреля 2018    21:31:54
Головна » Новини Житомира » 2011 » Лютий » 15

Виставку фотографій «With Love» відкрили в житомирському Арт-Кафе. ФОТО, ВІДЕО

15 Февраля 2011 2952 0.0 zhzh.com.ua
вФото-виставку «With Love» відкрили в День всіх закоханих в Арт-Кафе (РК ФОК). Київські фотографи Марія Грицак і Костянтин Захар розповіли «Журналу Житомира», що фотографують тільки по-справжньому закохані пари.

- Для нас весільна фотографія, це в першу чергу спосіб передачі відносин між закоханими людьми, - каже Марія. - Перед кожною зйомкою ми проводимо співбесіду. І тоді стає ясно, наскільки сильно люди люблять один одного. Пари, які одружуються з розрахунку чи не люблять один одного - це не так цікаво. Таких знімків не вийде.Серйозно підходять і до вибору місця фотосесії:
- Особливістю нашої фотографування є переміщення весільної художньої зйомки від всім звичних, пам'ятних меморіалів та міських парків за місто, в поле, пляж, прекрасний осінній ліс, затишні особисті маєтки, т.п, - пояснює Костянтин.Кожен відвідувач виставки в цей вечір міг прийняти участь у конкурсі поцілунків. Фотографи знімали закоханих, а потім разом з відвідувачами "Голден Гейт Пабу" визначали переможців. Крім цього, для закоханих проводилися розіграші подарунків від РК «ФОК». Головним призом стала романтична вечеря в «Голден Гейт Пабі».

Побачити виставку можна буде впродовж усього тижня
У РК «ФОК», вул. Кибальчича, 9


Оксана Трокоз, «Журнал Житомира»
Комментариев: 0
avatar